KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8369398
nr 836 9398
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, Torsten Renqvist (1924-2007), 29/45, signerad, 25x21
Utrop:
500 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:06:29
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist